Konferenčný stolík hnedá / čierna Dekorhome Recyklované drevo
163.30 €
Do obchodu
Konferenčný stolík z hrubého masívneho mangovníkového dreva má kreatívne dizajnované nohy a klasický šarm a perfektne sa hodí do vašej obývačky alebo... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík z hrubého masívneho mangovníkového dreva má kreatívne dizajnované nohy a klasický šarm a perfektne sa hodí do vašej obývačky alebo kancelárie.
Mangovníkové drevo je tropické tvrdé drevo, schopné niesť veľkú váhu a odolné voči opotrebovaniu. Vynikajúce remeselné spracovanie a nádherná drevená kresba dáva každému kusu jeho charakteristický vzhľad, a preto je každý drevený stolík do obývačky mierne odlišný od všetkých ostatných. Stolík k pohovke, spevnený práškovo lakovaným železným rámom s unikátnym dizajnom, je tiež stabilný a robustný. Drevená stolná doska je ideálna pre odkladanie nápojov a vystavenie váz, mís s ovocím alebo dekoráciou.
Dôležité upozornenie: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý nábytok jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne hrubé mangovníkové drevo s prírodným povrchom / práškovo lakované železomasívne akáciové drevo s prírodným povrchom / práškovo lakované železomasívne recyklované drevo s viacfarebnou povrchovou úpravou / práškovo lakované železo
Výber typu dreva zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:10,8 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 10,8 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| Hmotnosť | 10800.000g |