Konferenčný stolík HARMONY A Signal
156.70 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík HARMONY A je vyrobený z kovu v čiernom prevedení, dosku má z tvrdeného skla a odkladací priestor z lamino dosky. Kombinujte s... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík HARMONY A je vyrobený z kovu v čiernom prevedení, dosku má z tvrdeného skla a odkladací priestor z lamino dosky.
Kombinujte s ďalšími výrobkami HARMONY.
Farba:čierna / orech / priehľadná
Materiál:kov / sklo / DTD doska
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 55 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |