Konferenčný stolík GOLMER Tempo Kondela
212.40 €
Do obchodu
Krásny, lesklý a praktický. Určite nie nudný. Taký je nový konferenčný stolík GOLMER. Nesie v sebe množstvo superlatívov. Či sa vám bude hodiť do obývacej... Celý popis
Popis
Krásny, lesklý a praktický. Určite nie nudný. Taký je nový konferenčný stolík GOLMER. Nesie v sebe množstvo superlatívov. Či sa vám bude hodiť do obývacej izby a bude ladiť v priestore? Nielen to. Je štýlový a luxusné vo všetkých smeroch. Na prvý pohľad vás zaujme jeho dizajn, ktorý je veľmi zaujímavý.
Je vyrobený z kvalitnej MDF v príjemnej bielej farbe s extra vysokým leskom high gloss. MDF je spojená s čírym sklom, úžasná kombinácia, ktorá vám vyrazí dych. Číre sklo s hrúbkou 8 mm tvorí policu, na ktorú si môžete odložiť časopis, diaľkový ovládač alebo mobil.
So stolíkom GOLMER sa budete cítiť príjemne v každom smere. Vneste do svojho interiéru dávku harmónie.
Farba:biela extra vysoký lesk
Materiál:MDF / sklo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
hrúbka materiálu: 40 mmhrúbka skla: 8 mm
Nosnosť:40 kg
Hmotnosť:46,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 46,5 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 46500.000g |