Konferenčný stolík GINA C Signal Strieborná
67.80 €
Do obchodu
Elegantný menší konferenčný stolík MYSTIC C. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla v čiernej farbe. Konštrukcia stolíka je z kovu. Farba:čierna /... Celý popis
Popis
Elegantný menší konferenčný stolík MYSTIC C. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla v čiernej farbe. Konštrukcia stolíka je z kovu.
Farba:čierna / chrómováčierna / medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:sklo/kov
Rozmery:šírka: 43 cmhĺbka: 43 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 42 cm |
| PRIEMER | 82 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 4000.000g |