Konferenčný stolík GENESIS Halmar
154.70 €
Do obchodu
Originálny a štýlový konferenčný stolík GENESIS okamžite upúta pozornosť každého hosťa vo vašej obývačke. Stolík je navyše priestranný, jeho doska má priemer... Celý popis
Popis
Originálny a štýlový konferenčný stolík GENESIS okamžite upúta pozornosť každého hosťa vo vašej obývačke. Stolík je navyše priestranný, jeho doska má priemer 70 cm.
Stolová doska z keramiky v nestarnúcom mramorovom dekore je usadená na oceľovej nohe lakovanej v dekore orech s trendy zlatým pruhom.
Ku konferenčnému stolíku GENESIS je možné prikúpiť odkladací stolík GENESIS S.
Farba:biely mramor / orech / zlatá
Materiál:keramika / oceľ
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 43 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Mramor |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Keramika |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 43 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| Hmotnosť | 19000.000g |