Konferenčný stolík GEMINI Dekorhome 80x80x40 cm
258.10 €
Do obchodu
Zaujímavý konferenčný stolík v rustikálnom, ale modernom štýle je exkluzívny a elegantný zároveň. Nádherná kresba masívneho sheeshamového dreva a prirodzené... Celý popis
Popis
Zaujímavý konferenčný stolík v rustikálnom, ale modernom štýle je exkluzívny a elegantný zároveň. Nádherná kresba masívneho sheeshamového dreva a prirodzené známky opotrebenia vyžarujú osobité kúzlo.
Vďaka priestrannej polici pod stolovou doskou je možné uložiť do stolíka rôzne veci, ako sú napríklad ovládače, časopisy a iné.
Dôležitá poznámka: Keďže je stôl ručne vyrobený, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:sheesham
Materiál:masívne sheeshamové drevo
Rozmery:šírka: 45 / 60 / 80 / 90 cmhĺbka: 45 / 60 / 80 cmvýška: 40 cm
Rozmery stolíkov:45 x 45 x 40 cm60 x 60 x 40 cm80 x 80 x 40 cm90 x 60 x 40 cm
Stolík dodávame v štyroch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:21,6 kg
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| POČET POLÍC | 1 |
| HMOTNOSŤ | 21,6 kg |
| ROZMER | 80x80x40 cm |
| Hmotnosť | 26100.000g |