Konferenčný stolík GCT-303 CLR1 Autronic
62.00 €
Do obchodu
Tento moderný konferenčný stolík má dosku z číreho skla, policu z mliečneho skla. Hrúbka vrchnej sklenenej dosky 6 mm, police 5 mm.Nohy sú z lešteného kovu... Celý popis
Popis
Tento moderný konferenčný stolík má dosku z číreho skla, policu z mliečneho skla. Hrúbka vrchnej sklenenej dosky 6 mm, police 5 mm.Nohy sú z lešteného kovu (dekor nerez).Farba:priehľadná / nerezRozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 44 cmMateriál:sklo / kovHmotnosť:15,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL NÔH | Kov |
|---|---|
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| FARBA | Priehľadná |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 15200.000g |