Konferenčný stolík GAIA Dekorhome Biela
172.90 €
Do obchodu
Moderný a nadčasový konferenčný stolík má unikátnu štvorcovú dosku z pravého lešteného mramoru v troch farebných variantoch. Čierny kovový rám tvorí pekný... Celý popis
Popis
Moderný a nadčasový konferenčný stolík má unikátnu štvorcovú dosku z pravého lešteného mramoru v troch farebných variantoch. Čierny kovový rám tvorí pekný kontrast k doske a podčiarkuje industriálny nádych stola.
Náš tip: Konferenčný stolík vyzerá obzvlášť krásne v kombinácii s doplnkami alebo nábytkom s čiernymi kovovými prvkami.
Materiály, z ktorých bol stôl vyrobený sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.
Farba:zelený mramor / čiernabiely mramor / čiernasivý mramor / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:mramor / kov
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 41 cm
hrúbka mramorovej dosky: 1 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| DEKOR | Mramor |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 17500.000g |