Konferenčný stolík GAIA Dekorhome 70x70 cm
193.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík GAIA v modernom industriálnom štýle je vyrobený z masívneho sheeshamového dreva. Čierna kovová podnož má hrubé línie a dotvára pekný... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík GAIA v modernom industriálnom štýle je vyrobený z masívneho sheeshamového dreva. Čierna kovová podnož má hrubé línie a dotvára pekný kontrast k hornej časti stolíka.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne sheeshamové drevo / kov
Rozmery:šírka: 70 / 100 cmhĺbka: 60 / 70 cmvýška: 45 cm
hrúbka dosky: 1,5 cmrozmer nohy: 2 x 2 cm
Rozmery stolíkov:70 x 70 x 45 cm60 x 100 x 45 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| ROZMER | 70x70 cm |
| Hmotnosť | 19600.000g |