Konferenčný stolík FRESCO Eltap Betón
121.30 €
Do obchodu
Charakteristický a elegantný konferenčný stolík FRESCO v industriálnom štýle sa ideálne začlení do akejkoľvek obývačky. S ohľadom na univerzálne farebné... Celý popis
Popis
Charakteristický a elegantný konferenčný stolík FRESCO v industriálnom štýle sa ideálne začlení do akejkoľvek obývačky. S ohľadom na univerzálne farebné prevedenie sa bez problémov začlení ako medzi nábytok klasického vzhľadu a farby, tak medzi ten extravagantnejší.
Vďaka svojej jednoduchej konštrukcii a starostlivosti o detaily je stolík funkčný aj dobre vyzerá. Na jeho výrobu boli použité preverené a odolné materiály najvyššej kvality, ako je laminovaná DTD s ABS hranami a s kovovými, práškovo lakovanými nohami.
Farba:čierna / betónčierna / dub sonomačierna / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:práškovo lakovaný kov / laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 60 cmvýška: 42 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Lamino |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Betón |
| Hmotnosť | 14000.000g |