Konferenčný stolík FOSSIL A Signal
291.80 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík FOSSIL A je vyrobený v kobminácii dymového tvrdeného skla a kovovej konštrukcie v chrómovom prevedení. Stolík disponuje jednou... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík FOSSIL A je vyrobený v kobminácii dymového tvrdeného skla a kovovej konštrukcie v chrómovom prevedení. Stolík disponuje jednou otvorenou odkladacou policou.
Ku konferenčnému stolíku FOSSIL A je možné prikúpiť ďalšie stolíky série FOSSIL.
Farba:priehľadná / chróm
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:42 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Chróm |
| Hmotnosť | 42000.000g |