Konferenčný stolík FLAME A Signal
358.60 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík je vyrobený z pevného priehľadného tvrdeného skla a stabilnej kovovej podnože striebornej farby. Rám je obohatený o neobvyklý... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík je vyrobený z pevného priehľadného tvrdeného skla a stabilnej kovovej podnože striebornej farby. Rám je obohatený o neobvyklý trojrozmerný ornament, ktorý okamžite upúta pozornosť.
Konferenčný stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série FLAME.
Farba:strieborná / priehľadná
Materiál:kov / sklo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 27000.000g |