Konferenčný stolík FINEUS Dekorhome Prírodné drevo
144.50 €
Do obchodu
Luxusný okrúhly konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim elegantným vzhľadom. Otvorený kovový rám v čiernej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne.... Celý popis
Popis
Luxusný okrúhly konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim elegantným vzhľadom.
Otvorený kovový rám v čiernej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne. Na nej spočíva okrúhla stolová doska z masívneho mangovníkového dreva v sivej / prírodnej farbe. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov.
Farba:sivá / čiernaprírodná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / masívne drevo
Rozmery:šírka: 56 cmhĺbka: 56 cmvýška: 40 cmhrúbka dosky: 1,5 cm (sivá) / 2 cm (prírodná)
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 56 cm |
| PRIEMER | 56 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Prírodné drevo |
| Hmotnosť | 11200.000g |