Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome Mangovník
196.30 €
Do obchodu
Elegantný stôl z masívneho mangovníkového alebo sheeshamového dreva inšpiruje rovnakou mierou funkčnosťou a designom. Vďaka veľkej odkladacej priehradke... Celý popis
Popis
Elegantný stôl z masívneho mangovníkového alebo sheeshamového dreva inšpiruje rovnakou mierou funkčnosťou a designom. Vďaka veľkej odkladacej priehradke môžete vo svojom novom konferenčnom stolíku uložiť všetko, čo sa inak povaľuje. Trendy vlásenkové nohy dodávajú stolu istý retro vzhľad a pôsobia veľmi jemne a elegantne.
Vneste do svojej obývačky originálny charakter a prirodzený rustikálny šarm s týmto konferenčným stolíkom v kombinácii s ďalším unikátnym nábytkom z našej série FILEMON.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
prírodný mangovník / čierna
sivý mangovník / čierna
sheesham / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne mangovníkové drevo / masívne sheeshamové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Mangovník |
| Hmotnosť | 17000.000g |