Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome
217.60 €
Do obchodu
Elegantný stôl FILEMON z masívneho sheeshamového dreva. Vďaka odkladacím priehradkám môžete vo svojom novom konferenčnom stolíku uložiť všetko, čo sa inak... Celý popis
Popis
Elegantný stôl FILEMON z masívneho sheeshamového dreva. Vďaka odkladacím priehradkám môžete vo svojom novom konferenčnom stolíku uložiť všetko, čo sa inak povaľuje. Trendy kovové nohy dodávajú stolu industriálny vzhľad a pôsobia elegantne.
Vneste do svojej obývačky originálny charakter a prirodzený rustikálny šarm s týmto konferenčným stolíkom v kombinácii s ďalším unikátnym nábytkom z našej série FILEMON.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:sheesham / čierna
Materiál:masívne sheeshamové drevo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Rozmery priehradky:šírka: 50 cmhĺbka: 60 cmvýška: 5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| Hmotnosť | 27000.000g |