Konferenčný stolík FÉNIX Dekorhome
237.00 €
Do obchodu
Moderný a nadčasový konferenčný stolík má unikátne odnímacie dosky z lakovaného mangovníkového dreva. Možno ich tak používať samostatne napríklad ako tácky.... Celý popis
Popis
Moderný a nadčasový konferenčný stolík má unikátne odnímacie dosky z lakovaného mangovníkového dreva. Možno ich tak používať samostatne napríklad ako tácky. Čierny kovový rám tvorí pekný kontrast k drevu a podčiarkuje industriálny nádych stola.
Farba:prírodná hnedá / čierna
Materiál:masívne mangovníkové drevo/kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 55 cm
veľká tácka: 79 cm x 7 cm x 40 cm (ŠxVxH)malá tácka (2x): 40 cm x 7 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Dyha |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 28000.000g |