Konferenčný stolík FEMINA Halmar
120.20 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK FEMINA Moderný stolík FEMINA sa stane nielen praktickým, ale aj estetickým centrom vašej obývačky. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu vo... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK FEMINA
Moderný stolík FEMINA sa stane nielen praktickým, ale aj estetickým centrom vašej obývačky. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu vo farbách duba artisan a čiernej sa ľahko zladí s rôznymi štýlmi dekorácií.
Materiál z laminovanej MDF nielenže zaručuje vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu, ale taktiež prispieva k celkovému robustnému vzhľadu stolíka. Konštrukcia stolíka je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu stabilitu a zároveň eleganciu vďaka čierno lakovaným vnútorným stranám nôh. Navyše, praktická odkladacia plocha pod hlavnou doskou ponúka ďalší priestor pre vaše knihy, časopisy alebo dekorácie.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub artisan / čierna
Materiál:laminovaná MDF
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 65 cmvýška: 52 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:22 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| DEKOR | Dub artisan |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| Hmotnosť | 22000.000g |