Konferenčný stolík ETNA Signal Sivý mramor
253.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ETNA má dosku vyrobenú z tvrdeného skla s efektom mramoru a dodáva tomuto stolíku luxusný vzhľad. Rám je vyrobený z plastu a je k... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ETNA má dosku vyrobenú z tvrdeného skla s efektom mramoru a dodáva tomuto stolíku luxusný vzhľad. Rám je vyrobený z plastu a je k dispozícii v dvoch farbách - šedý a čierny lak.
Tento konferenčný stolík je vynikajúcou voľbou napríklad do kancelárie, obývacej izby alebo recepcii.
Farba:biely mramor / biely laksivý mramor / čierny lak
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:tvrdené sklo / plast
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 43 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| TVAR | Oválny |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivý mramor |
| Hmotnosť | 22000.000g |