Konferenčný stolík ESUS Dekorhome Medená
696.90 €
Do obchodu
Úplne výnimočný konferenčný stolík s mimoriadnym dizajnom jemnej štruktúry listu v elegantnej žiarivej farbe. Stolík skutočne upúta pozornosť. Vzhľadom na... Celý popis
Popis
Úplne výnimočný konferenčný stolík s mimoriadnym dizajnom jemnej štruktúry listu v elegantnej žiarivej farbe.
Stolík skutočne upúta pozornosť. Vzhľadom na svoj ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola líšia a každý kus je jedinečný. Otvory v štruktúre povrchu nie sú príliš veľké, aby ste mohli na stolík položiť čokoľvek bude treba.
Pre prípad nerovnosti povrchu má stolík regulovateľné plastové nožičky, ktoré zároveň chránia podlahu pred poškriabaním.
Farba:zlatámedená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:šírka: 122 cmhĺbka: 69 cmvýška: 42 cm
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Medená |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TVAR | Oválny |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Medená |
| Hmotnosť | 21500.000g |