Konferenčný stolík ESUS Dekorhome 58x58x50 cm
202.10 €
Do obchodu
Tento filigránový stolík očarí na prvý pohľad. Doska stola v zlatej farbe je v tvare listu. Zvlnený okraj, charakteristické vrúbkovanie a žilkovanie listu na... Celý popis
Popis
Tento filigránový stolík očarí na prvý pohľad. Doska stola v zlatej farbe je v tvare listu. Zvlnený okraj, charakteristické vrúbkovanie a žilkovanie listu na hornej strane dokonale podčiarkujú jeho autentický vzhľad. Unikátna stolová doska je podoprená štyrmi čiernymi nohami so zlatou koncovkou, ktoré zaručujú stabilné postavenie na akomkoľvek povrchu.
Keďže sa jedná o ručnú prácu, je každý kus jedinečný, čo sa môže prejaviť vo farebných nedokonalostiach a iných nerovnostiach povrchu.
Farba:
zlatá / čierna
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery:
šírka: 58 / 95 cm
hĺbka: 58/90 cm
výška: 47 / 50 cm
94 x 90 x 47 cm
58 x 58 x 50 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| ROZMER | 58x58x50 cm |
| Hmotnosť | 6300.000g |