Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome Zlatá
481.20 €
Do obchodu
Luxusný konferenčný stolík s mimoriadnym dizajnom jemnej štruktúry listu v elegantnej žiarivej farbe. Stolík skutočne upúta pozornosť. Vzhľadom na svoj ručne... Celý popis
Popis
Luxusný konferenčný stolík s mimoriadnym dizajnom jemnej štruktúry listu v elegantnej žiarivej farbe.
Stolík skutočne upúta pozornosť. Vzhľadom na svoj ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola líšia a každý kus je jedinečný. Otvory v štruktúre povrchu nie sú príliš veľké, aby ste mohli na stolík položiť čokoľvek bude treba.
Pre prípad nerovnosti povrchu má stolík regulovateľné plastové nožičky, ktoré zároveň chránia podlahu pred poškriabaním.
Je možné kombinovať aj s ďalšími prvkami z tejto luxusnej série ESUS, ktorá sa vyznačuje jedinečnou štruktúrou listu.
Farba:zlatástriebornámedená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 41 cm
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Medená |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| PRIEMER | 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 18900.000g |