Konferenčný stolík ESUS 75 cm Dekorhome Akácia
305.60 €
Do obchodu
Luxusný konferenčný stolík s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu. Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého... Celý popis
Popis
Luxusný konferenčný stolík s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu. Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola mierne líšia a každý kus je skutočný unikát.
Je možné kombinovať aj s ďalšími prvkami z tejto luxusnej série ESUS, ktorá sa vyznačuje jedinečnou štruktúrou.
Farba:zlatá / akáciastriebornázlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka / masívne drevo
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 73 cmvýška: 31 cm
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Hliník |
| DEKOR | Akácia |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 31 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| PRIEMER | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Akácia |
| Hmotnosť | 25000.000g |