Konferenčný stolík ESUS 55 cm Dekorhome
172.00 €
Do obchodu
Luxusný konferenčný stolík s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu. Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého... Celý popis
Popis
Luxusný konferenčný stolík s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu. Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola mierne líšia a každý kus je skutočný unikát.
Je možné kombinovať aj s ďalšími prvkami z tejto luxusnej série ESUS, ktorá sa vyznačuje jedinečnou štruktúrou.
Farba:zlatá
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 53 cmvýška: 38 cm
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| FARBA | Zlatá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| PRIEMER | 53 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |