Konferenčný stolík ESPINOZA Halmar
112.50 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ESPINOZA 65x65 cm je vyrobený z MDF, skla a práškovo lakovanej ocele.Horná doska je vyrobená z laminované MDF v dekore dub prírodný, spodná... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ESPINOZA 65x65 cm je vyrobený z MDF, skla a práškovo lakovanej ocele.Horná doska je vyrobená z laminované MDF v dekore dub prírodný, spodná doska je z čierneho skla.Konštrukcia je z čierno lakované ocele.Farba:čierna / dub prírodnýMateriál:laminovaná MDF / sklo / práškovo lakovaná oceľRozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 45 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:17,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 65 cm |
| Hmotnosť | 17700.000g |