Konferenčný stolík ESCADA A Signal Strieborná
190.20 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík ESCADA A ozvláštni každú obývaciu izbu. Je to skvelá voľba aj do hotelových priestorov a kancelárií. Stolík má konštrukciu... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík ESCADA A ozvláštni každú obývaciu izbu. Je to skvelá voľba aj do hotelových priestorov a kancelárií.
Stolík má konštrukciu vyrobenú z nerezovej ocele v zlatej / striebornej farbe. Doska stola je z tvrdeného skla.
Konferenčný stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série ESCADA.
Farba:zlatá / dymovástrieborná / priehľadná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:nerezová oceľ / sklo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 20000.000g |