Konferenčný stolík EMBOSA Halmar
89.90 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík EMBOSA s čistým a jednoduchým dizajnom je vhodný do všetkých interiérov. Výrazným prvkom sú zlaté konce štyroch oceľových... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík EMBOSA s čistým a jednoduchým dizajnom je vhodný do všetkých interiérov. Výrazným prvkom sú zlaté konce štyroch oceľových nohách.Stolík je vyrobený z MDF dosky lakované čiernou farbou. Nohy stola sú vyrobené v kombinácii chrómované a lakované ocele.Ponúkame tiež jedálenský stôl EMBOS v rovnakom dekore.Farba:čierna / zlatáMateriál:lakovaná MDF / práškovo lakovaná oceľ / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 47 cmNosnosť:30 kgHmotnosť:17 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| Hmotnosť | 17000.000g |