Konferenčný stolík ELLA Signal 60 cm
55.00 €
Do obchodu
Rustikálny konferenčný stolík, ktorý sa bude hodiť do každej modernej obývačky. Doska stola je vyrobená z laminovanej DTD dosky. Stojí na štyroch kovových... Celý popis
Popis
Rustikálny konferenčný stolík, ktorý sa bude hodiť do každej modernej obývačky. Doska stola je vyrobená z laminovanej DTD dosky. Stojí na štyroch kovových čiernych nohách a disponuje úložným priestorom.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:DTD doska laminovaná / kov
Rozmery:šírka: 60 / 80 cmhĺbka: 60/80 cmvýška: 45 cm
Výber priemeru stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:8 / 13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 13000.000g |