Konferenčný stolík EDRIA Tempo Kondela
67.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík EDRIA zaujme svojim dizajnom nejedného návštevníka vašej domácnosti. Vyrobený je z kvalitného materiálu, ktorým je MDF v bielom farebnom... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík EDRIA zaujme svojim dizajnom nejedného návštevníka vašej domácnosti.
Vyrobený je z kvalitného materiálu, ktorým je MDF v bielom farebnom prevedení. Veľkým plusom stolíka EDRIA je jeho polica, ktorá vám prakticky poslúži na odloženie rozčítanej knihy alebo časopisu. Bočné strany pripomínajúce písmeno x ponúkajú estetický zážitok pri pohľade na náš konferenčný stolík EDRIA.
Farba:biela
Materiál:MDF
Rozmery:šírka: 87 cmhĺbka: 54,5 cmvýška: 37 cm
výška nožičiek: 5,5 cm
Nosnosť:10 kg
Hmotnosť:14,5 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HĹBKA | 54,5 cm |
| Hmotnosť | 14500.000g |