Konferenčný stolík ECHO Dekorhome Sivá
351.80 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ECHO má obdĺžnikovú dosku z vysoko kvalitnej talianskej keramiky so vzhľadom svetlého betónu alebo mramoru, ktorá je nanesená na pevnú... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ECHO má obdĺžnikovú dosku z vysoko kvalitnej talianskej keramiky so vzhľadom svetlého betónu alebo mramoru, ktorá je nanesená na pevnú dosku z bezpečnostného tvrdeného skla. Povrch dosky stola je mierne zdrsnený na dosiahnutie ušľachtilého vzhľadu a príjemného omaku. Čierny kovový rám tvorí príjemný kontrast k doske a podčiarkuje industriálny nádych stola.
Moderný a nadčasový design stola je možné integrovať do rôznych štýlov zariadenia.
Náš tip: Konferenčný stolík vyzerá obzvlášť krásne v kombinácii s doplnkami alebo nábytkom s čiernymi kovovými prvkami.
Materiály, z ktorých bol stôl vyrobený sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.
Farba:biely mramor / čiernasivý mramor / čiernasivá (betón) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:keramika / sklo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
hrúbka dosky: 0,9 cm (0,6 cm sklo / 0,3 cm keramika)
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Mramor |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Keramika |
| VÝŠKA | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 22500.000g |