Konferenčný stolík ECHO Dekorhome Betón
335.00 €
Do obchodu
Náš konferenčný stolík ECHO má štvorcovú dosku z vysoko kvalitnej talianskej keramiky so vzhľadom svetlého betónu alebo mramoru, ktorá je nanesená na pevnú... Celý popis
Popis
Náš konferenčný stolík ECHO má štvorcovú dosku z vysoko kvalitnej talianskej keramiky so vzhľadom svetlého betónu alebo mramoru, ktorá je nanesená na pevnú dosku z bezpečnostného tvrdeného skla. Povrch dosky stola je mierne zdrsnený na dosiahnutie ušľachtilého vzhľadu a príjemného omaku. Čierny kovový rám tvorí šikovný kontrast k doske a podčiarkuje industriálny nádych stola.
Moderný a nadčasový design stola je možné integrovať do rôznych štýlov zariadení.
Náš tip: Konferenčný stolík vyzerá obzvlášť krásne v kombinácii s doplnkami alebo nábytkom s čiernymi kovovými prvkami.
Materiály, z ktorých bol stôl vyrobený sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.
Farba:sivá / hnedá (mramor)sivá (betón)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:keramika / sklo / kov
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 40 cm
hrúbka dosky: 0,9 cm (0,6 cm sklo / 0,3 cm keramika)
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Keramika |
| VÝŠKA | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| DEKOR | Betón |
| Hmotnosť | 21000.000g |