Konferenčný stolík drevo / kov Dekorhome Mangovníkové drevo
279.50 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík v industriálnom štýle má vintage pôvab, a bude preto nadčasovým kúskom do vašej domácnosti. Tiež je možné využiť ako odkladací... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík v industriálnom štýle má vintage pôvab, a bude preto nadčasovým kúskom do vašej domácnosti. Tiež je možné využiť ako odkladací stolík.
Konferenčný stolík je ručne vyrobený z hrubého mangovníkového masívu alebo z recyklovaného dreva , čo mu dodáva stabilitu a odolnosť. Navyše aj dobre vyzerá vďaka spôsobu výroby, ktorá umocňuje jeho retro vzhľad. Každý krok výroby je vykonávaný s najväčšou starostlivosťou, či už ide o leštenie alebo lakovanie. Remeselné spracovanie a krásna štruktúra dreva robí každý kus nábytku unikátny a mierne odlišný od všetkých ostatných. Stolík okrem toho disponuje 5 zásuvkami a veľkou vnútornou priehradkou, ktoré poskytujú dostatok miesta na uloženie všetkých predmetov, ktoré si chcete schovať niekde po ruke.
Stolík má 4 železné kolieska, ktoré umocňujú jeho industriálny vzhľad a uľahčujú jeho presun.
Dôležité upozornenie: Odtieň sa môže líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každý z našich stolov jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:recyklované drevomangovník
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:recyklované drevo / mangovníkové drevo / kov
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 38 cm
Hmotnosť:31 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Vintage |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 70 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 31000.000g |