Konferenčný stolík DOLORES C Signal
65.30 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík DOLORES C sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z MDF a dyhy. Dekor mramor.... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík DOLORES C sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z MDF a dyhy. Dekor mramor.
Konštrukcia stolíka je z kovu v šedej farbe.
Kombinujte s ďalšími stolíkmi DOLORES.
Farba:biely mramor / sivá
Materiál:MDF / dyha / kov
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| DEKOR | Mramor |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| Hmotnosť | 4000.000g |