Konferenčný stolík DIANA H Halmar
124.40 €
Do obchodu
Konferenčný stôl DIANA H MDF je vyrobený v kombinácii laminovanej a lakovanej MDF.Stôl sa skladá z hornej a spodnej odkladacie dosky z MDF v dekore dub... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl DIANA H MDF je vyrobený v kombinácii laminovanej a lakovanej MDF.Stôl sa skladá z hornej a spodnej odkladacie dosky z MDF v dekore dub sonoma.Nnohy stola sú vyrobené z chrómovanej ocele a MDF v bielej farbe.Farba:dub sonoma / bielaMateriál:MDF laminovaná / lakovaná / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 55 cmHmotnosť:28,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| Hmotnosť | 28200.000g |