Konferenčný stolík DIANA H 60x60 cm Halmar Čierna
74.90 €
Do obchodu
Konferenčný stolík DIANA H 60x60 cm je vyrobený v kombinácii skla a MDF dosky.Horná doska je z tvrdeného číreho skla, spodná doska z mliečneho skla a nohy... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík DIANA H 60x60 cm je vyrobený v kombinácii skla a MDF dosky.Horná doska je z tvrdeného číreho skla, spodná doska z mliečneho skla a nohy stola sú vyrobené z laminovanej alebo lakovanej MDF dosky v niekoľkých farebných variantoch.Farba:dub sonomačierna (lak)biela (lak)Výber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:sklo / chrómovaná oceľ / MDF lakovaná / laminovanáRozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 55 cmHmotnosť:19,9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 19900.000g |