Konferenčný stolík Dekorhome Strieborná
243.10 €
Do obchodu
Chýba vám vo vašom bývaní niečo rafinovanejšie s atraktívnym vzhľadom? Tento elegantný a odolný konferenčný stolík je skvelá voľba. Tento stolík k pohovke je... Celý popis
Popis
Chýba vám vo vašom bývaní niečo rafinovanejšie s atraktívnym vzhľadom? Tento elegantný a odolný konferenčný stolík je skvelá voľba.
Tento stolík k pohovke je vyrobený z nerezovej ocele a skla, je bezpečný a pevný. Oceľový rám a sklenená stolná doska vytvárajú vynikajúcu kompozíciu. Stabilná doska stola poskytuje bezpečný povrch na odkladanie nápojov, váz, ovocných misiek a ďalších nevyhnutných vecí, ktoré potrebujete mať na dosah ruky. Na čistenie stola vám postačí vlhká handrička.
Farba:strieborná / priehľadnázlatá / priehľadná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:nerezová oceľ / sklo
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:21 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 20500.000g |