Konferenčný stolík Dekorhome Sivá
50.30 €
Do obchodu
Tento štýlový konferenčný stolík vnesie do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie. Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a... Celý popis
Popis
Tento štýlový konferenčný stolík vnesie do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie. Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.
Horná doska tohto odkladacieho stolíka ponúka bezpečnú plochu na servírovanie občerstvenia a nápojov alebo na vystavenie váz, mís s ovocím či iných dekorácií. Drevené nožičky dodávajú stolíku prirodzený a príjemný vzhľad a zároveň zaisťujú stabilitu. Skvele sa hodí do akéhokoľvek interiéru.
Farba:hnedá / bielahnedá / čiernahnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / kompozitné drevo
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 53 cmvýška: 43,5 cm
výška podnosu (vonkajšia): 4 cmvýška podnosu (vnútorný): 3,5 cm
Hmotnosť:3,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Kompozitné drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 53 cm |
| PRIEMER | 43 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 3500.000g |