Konferenčný stolík Dekorhome Sivá
174.40 €
Do obchodu
Tento klasický drevený konferenčný stolík vytvorí ďalší úložný priestor a bude skvelým doplnkom vášho domova. Masívne borovicové drevo je krásny prírodný... Celý popis
Popis
Tento klasický drevený konferenčný stolík vytvorí ďalší úložný priestor a bude skvelým doplnkom vášho domova.
Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borové drevo má rovnú kresbu a obsahuje hrče, ktoré materiálu dodávajú jeho charakteristický, rustikálny vzhľad. Drevený rám zaisťuje mimoriadnu pevnosť a stabilitu.
Stolík je vybavený otvorenou poličkou a 3 zásuvkami a poskytne vám veľa priestoru na prehľadné uloženie rôznych každodenných potrieb, ktoré tak budete mať neustále po ruke.
Poznámka: Aby nedošlo k prevráteniu, je treba tento produkt upevniť k stene pomocou dodaného príslušenstva.
Farba:prírodnáhnedásivábielačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 102 cmhĺbka: 49 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Televízny |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 18900.000g |