Konferenčný stolík Dekorhome Prírodná / bílá
131.10 €
Do obchodu
Tento štýlový konferenčný stolík vnesie do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie. Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a... Celý popis
Popis
Tento štýlový konferenčný stolík vnesie do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie.
Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti. Odkladací stolík s 2 zásuvkami s dizajnom tkaného prírodného ratanu ponúka dostatok úložného priestoru na prehľadné ukladanie časopisov, kníh, DVD, multimediálnych zariadení a ďalších dekoratívnych predmetov.
Drevené nožičky dodávajú stolíku prirodzený a príjemný vzhľad a zároveň zaisťujú stabilitu. Skvele sa hodí do akéhokoľvek interiéru.
Farba:prírodná / bielahnedá / čiernaprírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kompozitné drevo / masívne borovicové drevo / prírodný ratan
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 30 cm
výška nožičiek: 10 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Televízny |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| MATERIÁL DOSKY | Kompozitné drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Prírodná / bílá |
| Hmotnosť | 15000.000g |