Konferenčný stolík Dekorhome Biela
102.40 €
Do obchodu
Tento krásny drevený konferenčný stolík sa perfektne hodí do každej miestnosti doma aj v kancelárii. Čajový stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva a... Celý popis
Popis
Tento krásny drevený konferenčný stolík sa perfektne hodí do každej miestnosti doma aj v kancelárii.
Čajový stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva a MDF. Akáciové drevo má prírodnú povrchovú úpravu, ktorá stolíku dodáva vycibrený vzhľad. V odkladacom stolíku je jedna zásuvka a 1 otvorená priehradka, v ktorých nájdete dostatok priestoru pre vaše časopisy, knihy, multimediálne zariadenia a ďalšie nevyhnutnosti. A veľká doska stola je ideálna na odkladanie nápojov a vystavenie váz, ovocných mís alebo dekorácií.
Farba:prírodná / bielaprírodná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / MDF / kov
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:18,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 18500.000g |