Konferenčný stolík Dekorhome
238.40 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík v koloniálnom štýle je vyrobený z masívneho teakového dreva a vnesie do vášho bývania rustikálne kúzlo. Môžete ho tiež použiť ako... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík v koloniálnom štýle je vyrobený z masívneho teakového dreva a vnesie do vášho bývania rustikálne kúzlo. Môžete ho tiež použiť ako odkladací stolík alebo prístavný stolík.
Stolík k pohovke má pevnú dosku z tvrdého dreva, na ktorú si môžete vystaviť rôzne dekorácie, ako sú misy s ovocím alebo vázy. Dve zásuvky vám navyše poskytnú veľa priestoru na prehľadné ukladanie všetkých možných menších vecí, aby ste ich mali po ruke.
Zostavenie tohto produktu je ľahké.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne teakové drevo
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| DEKOR | Teakové drevo |
| Hmotnosť | 27200.000g |