Konferenčný stolík Dekorhome
126.90 €
Do obchodu
Tento praktický drevený konferenčný stolík je špeciálne navrhnutý pre vašu obývaciu izbu. Tento výrazný stôl je vyrobený z masívneho mahagónového dreva, vďaka... Celý popis
Popis
Tento praktický drevený konferenčný stolík je špeciálne navrhnutý pre vašu obývaciu izbu.
Tento výrazný stôl je vyrobený z masívneho mahagónového dreva, vďaka čomu je stabilný a odolný. Mahagón s priamou a rovnomernou kresbou je viac-menej bez dutín a dokáže odolať hnilobe. Jeho červenohnedá farba časom stmavne a po vyleštení sa leskne červeno-hnedo. Pevná doska stola poskytuje stabilný a bezpečný povrch na odloženie vašich nápojov, košíka s ovocím, vázy alebo iných dekoratívnych predmetov. Má zásuvku na uloženie drobností. Stôl je možné tiež použiť ako stolík k pohovke, odkladací stolík, stôl do obývacej izby atď.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne mahagónové drevo s prírodnou povrchovou úpravou
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Červená |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Mahagon |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| HĹBKA | 68 cm |
| Hmotnosť | 14000.000g |