Konferenčný stolík Dekorhome
251.30 €
Do obchodu
Tento drevený konferenčný stolík dodá vintage vzhľad vašej obývačke alebo akejkoľvek izbe, kam ho umiestnite. Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho... Celý popis
Popis
Tento drevený konferenčný stolík dodá vintage vzhľad vašej obývačke alebo akejkoľvek izbe, kam ho umiestnite.
Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva, a preto je stabilný a má dlhú životnosť. Sheeshamová povrchová úprava dáva vyniknúť kresbe dreva a jeho hladkej štruktúre. Železné nohy stolíka s mosadznou povrchovou úpravou poskytujú extra stabilitu. Tento stolík k pohovke má zásuvku, ktorá poskytuje dostatok priestoru na usporiadanie vašich vecí na dosah ruky. Tento akcentový stolík môže slúžiť aj ako stolík k pohovke, čajový stolík alebo stolík do obývacej izby.
Dôležité upozornenie: Odtieň a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každý z našich konferenčných stolíkov jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:prírodná
Materiál:masívne drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:24 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| Hmotnosť | 23620.000g |