Konferenčný stolík Dekorhome
164.00 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík v koloniálnom štýle je vyrobený z masívneho teakového dreva a vnesie do vášho bývania rustikálne kúzlo. Môžete ho tiež použiť ako... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík v koloniálnom štýle je vyrobený z masívneho teakového dreva a vnesie do vášho bývania rustikálne kúzlo. Môžete ho tiež použiť ako odkladací stolík alebo prístavný stolík.
Stolík k pohovke v tvare písmena C má pevnú dosku z tvrdého dreva, na ktorú si môžete vystaviť rôzne dekoratívne predmety, ako sú košíky s ovocím alebo vázy. Otvorená priehradka ponúka množstvo miesta na prehľadné ukladanie kníh, časopisov a všelijakých ďalších menších vecí na dosah ruky.
Farba:prírodná
Materiál:masívne teakové drevo
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:20,5 kg
Tento výrobok je dodávaný v zloženom stave, jeho montáž teda nie je nutná.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| Hmotnosť | 20500.000g |