Konferenčný stolík DEION Dekorhome Biela
231.60 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík DEION zaujme na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a čierno alebo zlato lakovaná oceľová podnož... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík DEION zaujme na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a čierno alebo zlato lakovaná oceľová podnož vytvára spoločne kontrast, ktorý do vášho interiéru vnesie nádych elegancie. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov.
Farba:biely mramor / čiernabiely mramor / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / tvrdené sklo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 45 cm
rozmer nohy: 2 x 2 cm
hrúbka dosky: 0,6 cm
Nosnosť:50 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 12800.000g |