Konferenčný stolík DEION Dekorhome 60 cm
176.00 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a zlato lakovaná ocelová podnož vytvára spoločne... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a zlato lakovaná ocelová podnož vytvára spoločne kontrast, ktorý do vášho interiéru vnesie nádych elegancie. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov.
Farba:biely mramor / zlatá
Materiál:kov / tvrdené sklo
Rozmery veľkého stolíka:priemer: 80 cmvýška: 36 cm
Rozmery malého stolíka:priemer: 60 cmvýška: 34 cm
Výber priemeru stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Nosnosť:50 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |