Konferenčný stolík DEION Dekorhome
163.30 €
Do obchodu
Veľká okrúhla doska stola z kvalitnej dubovej dyhy je na povrchu zdobená troma frézami, ktoré rozbíjajú dizajn. Čierny kovový rám s tromi nohami tvorí... Celý popis
Popis
Veľká okrúhla doska stola z kvalitnej dubovej dyhy je na povrchu zdobená troma frézami, ktoré rozbíjajú dizajn. Čierny kovový rám s tromi nohami tvorí harmonický kontrast k svetlému drevu.
Konferenčný stolík ľahko skombinujete s akýmkoľvek nábytkom.
Farba:dub / čierna
Materiál:MDF laminovaná / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 42 cm
rozmer nohy: 1,5 x 1,5 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | Atypické |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Lamino |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 11100.000g |