Konferenčný stolík DEION Dekorhome
206.40 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík DEION zaujme na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a čierno lakovaná oceľová podnož vytvára... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík DEION zaujme na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a čierno lakovaná oceľová podnož vytvára spoločne kontrast, ktorý do vášho interiéru vnesie nádych elegancie. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov.Farba:biely mramor / čierna
Materiál:kov / tvrdené sklo
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
rozmer nohy: 2 x 2 cmhrúbka dosky: 0,6 cm
Nosnosť:50 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 21200.000g |