Konferenčný stolík DAKOTA Halmar
72.80 €
Do obchodu
Konferenčný stolík DAKOTA je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru, a to vďaka použitým materiálom, ktoré sú odolné. Stolík je vyrobený v kombinácii... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík DAKOTA je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru, a to vďaka použitým materiálom, ktoré sú odolné. Stolík je vyrobený v kombinácii lakovanej ocele, umelého ratanu a dymového skla.
Farba:čierna / hnedá / priehľadná
Materiál:lakovaná oceľ / umelý ratan / sklo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |