Konferenčný stolík DAFNE Dekorhome Sivá
134.50 €
Do obchodu
Luxusný okrúhly konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim honosným elegantným vzhľadom. Doska z lešteného mramoru / achátu a zlate alebo strieborne... Celý popis
Popis
Luxusný okrúhly konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim honosným elegantným vzhľadom.
Doska z lešteného mramoru / achátu a zlate alebo strieborne lakovaná oceľová podnož vytvára spoločne kontrast, ktorý do vášho interiéru vnesie šmrnc. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov, môže byť použitý aj v štýle Art Deco.
Tieto nádherné stolíky nájdete v našej ponuke aj ako odkladacie či príručné, dajú sa teda veľmi dobre spolu kombinovať.
Farba:biely mramor / striebornásivý mramor / striebornázelený mramor / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / leštený mramor
Rozmery:priemer: 62 cmvýška: 33 cm
hrúbka mramorovej dosky: 1,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| MATERIÁL | Achát pravý |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| PRIEMER | 62 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 16300.000g |