Konferenčný stolík CRYSTAL A Signal
161.60 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík CRYSTAL A je jedinečný kus nábytku, ktorý sa bude hodiť do každej modernej obývačky. Doska stola je vyrobená z okrúhleho... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík CRYSTAL A je jedinečný kus nábytku, ktorý sa bude hodiť do každej modernej obývačky. Doska stola je vyrobená z okrúhleho tvrdeného skla jantárovej farby. Konštrukcia je z nerezovej ocele v striebornej farbe.
Farba:hnedá / strieborná
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 20000.000g |